9. un 10.decembrī Olimpiskajā centrā notiek Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas 5. kongress. Tas ir asociācijas pirmais kongress, kas notiek ārpus Rīgas.
Tā atklāšanā piedalījās arī Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. Kongresā Latvijas anesteziologi un reanimatologi diskutē par šādām zinātniskajām tēmām: jaunāko anestezioloģijā, reanimatoloģijā un intensīvajā terapijā, anestēzijā, IT pediatrijā, ambulatoro un vienas dienas ķirurģijas anestēziju, augsta riska ķirurģiskajiem slimniekiem, reģionālo anestēziju, sāpju sindromu, politraumas pacientiem, veselības organizācijas reformu ietekmi uz anestēziju utt.
Informāciju sagatavoja Gunta Jākobsone, sabiedrisko attiecību speciāliste














