Ņemot vērā, ka pirmdien, 5. februārī, visā Latvijā lauksaimnieki sāks iepriekš saskaņotu protesta akciju un tās laikā ir paredzēta lauksaimniecības tehnikas pārvietošanās dažādos maršrutos gan uz valsts nozīmes, gan reģionālajiem autoceļiem. Tas var apgrūtināt satiksmes plūsmu visā valstī, tāpēc Valsts policija aicina visus satiksmes dalībniekus plānot savu maršrutu laikus, rēķinoties ar iespējamiem satiksmes ierobežojumiem, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Līna Bagdone.

Valsts policija protesta akcijas laikā nodrošinās sabiedrisko kārtību un pastiprināti uzraudzīs kopējo ceļu satiksmes drošību, ir plānota plaša policijas spēku piesaiste. Policija atgādina protesta akcijas organizatoriem un dalībniekiem, ka akcijas laikā jāievēro visas likuma normas – Valsts policija nepieļaus likumpārkāpumus un nekārtības.

Tāpat policija atgādina, ka ikvienam transportlīdzekļa vadītājam, piedaloties ceļu satiksmē, ir jāievēro vispārējās ceļu satiksmes noteikumu prasības, kā arī transportlīdzeklim jāatbilst visām prasībām atbilstoši dalībai ceļu satiksmē.