Liepājas valstspilsētas pašvaldība līdz 7. decembrim pagarinājusi iespēju jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem piedalīties aptaujā "Jauniešu aptauja Liepājas valstspilsētā 2023", kuras mērķis ir uzlabot izpratni par jauniešu interesēm, vajadzībām un iespējām. Aptauja paredzēta ne vien tiem jauniešiem, kuri dzīvo Liepājā, bet arī tiem, kuri Liepājā regulāri uzturas – mācās, strādā vai pavada šeit savu brīvo laiku, informēja Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Aptauju iespējams aizpildīt tiešsaistē ŠEIT līdz 7. decembrim.

Aptaujas rezultāti tiks izmantoti, plānojot un attīstot jaunatnes politiku Liepājā nākamajam un turpmākajiem gadiem. Jaunatnes politikas attīstība un rīcības plāna izstrāde ir būtiska pašvaldības prioritāte, ar mērķi veicināt jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanos un labbūtību, tostarp nodrošinot daudzveidīgas iespējas brīvā laika pavadīšanai, kompetenču attīstībai un līdzdalībai.

Jauniešiem, kuri sniegs savu viedokli aptaujā, būs iespēja piedalīties arī izlozē par noderīgām balvām.

Liepājas jauniešu aptauju īsteno Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Liepājas Centrālā administrācija", papildu informācija pa tālruni: 63 40 4722.