Iepretim Liepājas Tirdzniecības kanālam, Kaiju ielā 12/14, jaunu elpu ieguvusi trīs stāvu ēka, kurā tagad izbūvēti 20 dažādas platības dzīvokļi.

Jaunais projekts ir pabeigts, ēka pieņemta ekspluatācijā, un pirmie iedzīvotāji jau ir uzsākuši dzīvi jaunajās telpās. Šai Jaunliepājas daļai, kas atrodas pie Tirdzniecības kanāla, tiek izstrādāts lokālplānojums, kas paredz kanālmalai meklēt jaunas izmantošanas iespējas, atjaunot vēsturisko ielu struktūru un izveidot publisku piekļuvi ostmalai. Paredzams, ka šī Jaunliepājas daļa iegūs jaunus mūsdienīgas pilsētvides vaibstus.


Māja Kaiju ielā 12/14 agrāk kalpojusi kā administratīvā ēka, tagad projekta ietvaros tā ir pilnībā pārbūvēta par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju. Ir nomainīts ēkas jumts un visas nesošās konstrukcijas, tāpat veikti siltināšanas darbi padarot to par energoefektīvāko māju, ievilkta jauna pilsētas apkures sistēma ar individuāliem siltuma skaitītājiem un izbūvētas arī citas komunikācijas. Īpaši padomāts par apkārtējās teritorijas labiekārtošanu un apzaļumošanu, un privāto stāvvietu izveidi.Šis ir pirmais projekts, ko Liepājā realizē itāļu uzņēmums SIA "Bagnagatti De Girogi Property Group" sadarbībā ar Nekustamo īpašumu kompāniju "PILAT".

"Esam gandarīti, ka "Ambra Apartments" projektā mums bija partneri, kas ir vadošie uzņēmumi savās sfērās. Ēkas konstrukciju daļu būvēja SIA UPTK, par inženierkomunikācijām atbildību uzņēmās SIA BL inženiertīktli un SIA" Liepājas Energomontāža", savukārt ilgi kalpojošus logus un durvis gādāja SIA "AMG Montāža" un SIA "Alfas mēbeles". Ēkas ārējo un iekšējo apdari veica SIA "Timza", bet ēkas labiekārtošanas darbus un apzaļumošanu veica SIA "ZZ Street" un "Meņģeļu Dārzniecība"," par projekta norisi gandarīti tā īstenotāji.Ēkas pirmā stāva dzīvokļi ir paredzēti īrei, bet attīstītājs pieņēmis lēmumu vēl dažus otrā un trešā stāva dzīvokļus nodot pārdošanai, un tie ir pieejami.

Plašāka informācija par dzīvokļiem un to rezervēšana:

SIA Pilat Nekustamie īpašumi

+371 26615313
info@pilat.lv
www.pilat.lv