Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra aicina pievērst uzmanību kustību sarakstiem, jo divas darba dienas pārceltas uz divām sestdienām, kas maina arī kustību grafikus.

Kā portālu informēja Liepājas sabiedriskā transporta aģentūras vadītājs Gints Lūsis, ņemot vērā, ka pārceltas darba dienas no pirmdienas, 23.decembra, uz sestdienu, 14.decembri, un no pirmdienas, 30.decembra, uz sestdienu, 28.decembri, jāpievērš uzmanība kustību sarakstiem.

4. decembrī un 28. decembrī sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc darba dienu kustības sarakstiem, bet 23. un 30. decembrī pēc brīvdienu kustības sarakstiem. Tas nozīmē, ka pārceltajās darba dienās – 14. un 28. decembrī – pasažieriem jāizmanto abonementa biļetes darba dienām, bet brīvdienās – 23. un 30. decembrī – darba dienu abonementa biļetes nedarbojas, tad pasažieri var izmantot abonementa biļetes, kas paredzētas katrai dienai vai dienas vidus abonementa biļetes.

Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra pārceltajās darba dienās – 14. un 23. decembrī – klientiem būs atvērta līdz pulksten 16.

Laikā no 23. decembra līdz 5. janvārim, kad skolēniem ir ziemas brīvlaiks, skolēnu ekspreši – 1s, 2s, 4s un 22s – nekursēs (tajā skaitā arī 14. decembrī).

Atgādinām, ka svētku dienās – 24., 25., 26., 30. decembrī un 1. janvārī – sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības sarakstiem.

Sabiedriskā transporta kustības saraksti elektroniski pieejami mājas lapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv.

Bukletus ar kustības sarakstiem var saņemt arī Liepājas sabiedriskā transporta aģentūrā, Jūrmalas ielā 23.