Itālijā dzīvojošā liepājniece, tērpu dizainere Katrīna Sičeva 19.septembrī Romā, starptautiskajā modes konkursā "Ferrari and Fashion" 30 finālistu konkurencē ieguva 2.vietu.

Konkursa fināls norisinājās slavenā golfa klubā "Marco Simone Golf & Country Club", kura īpašniece ir pazīstamā Itālijas modes dizainere Laura Biadžoti (Laura Biagiotti), bet apmeklētāju vidū bija Itālijas modes un kino pasaules slavenības, kā arī Latvijas vēstnieks Artis Bērtulis, kurš bija ieradies atbalstīt Latvijas pārstāvi konkursā – Katrīnu Sičevu.

Vairāk stāsta pati Katrīna:
"Konkursā ar savām skicēm piedalījās 400 pretendenti no dažādām valstīm – Amerikas, Indijas, Brazīlijas, Francijas u.c., 80 no kuriem tika pusfinālā, un jau ar saviem tērpiem piedalījās četrās modes skatēs jeb četros pusfinālos. Finālā tika 30 jaunie dizaineri, kas sīvā konkurencē cīnījās, lai tiktu piecu uzvarētāju vidū.

Dizaineru uzdevums bija interpretēt Ferrari stilu savos tērpos. Tērpi bija visdažādākie, un tos izvērtēt bija uzaicināti slaveni Itālijas modes eksperti un pasaulslavenu modes zīmolu pārstāvji.

Kā balvu ieguvu naudas prēmiju un iespēju stažēties kādā no modes uzņēmumiem, kuri atbalstīja pasākumu.

Mani tērpi guva panākumus pateicoties loti sarežģītam tehniskajam izpildījumam un prasmei ietvert tajos gan Ferrari zīmolu raksturojošās iezīmes, gan šīs sezonas modes tendences, kuras man izdevās paredzēt janvārī, kad bija jāiesūta skices. Tērpi papildināti ar pašas rokām izgatavotām metāla jostām, kurās ietverts Ferrari logo, viens no kuriem izgaismojas. Sīvā cīņā šie komponenti palīdzēja tikt uzvarētāju piecniekā un iegūt otro vietu."