Piektdien, 23.jūlijā, pulksten 18 bārā "Red Monkey Pop Up", Vecā ostmala 53, būs iespēja klātienē tikties ar pasaulslaveno grafiti mākslinieku no Itālijas Ozmo.

Mākslinieks Liepājā ieradies, lai projekta "Ielu mākslas portreti pilsētas ielās" ietvaros radītu iespaidīgu sienas gleznojumu uz ēkas Pasta ielā 24. Tikšanās laikā Ozmo prezentēs savu darbu grāmatu "Ozmo, 1998 - 2018 / Graffiti, street art, paintings. Evolution of an artist", ko, ar autora parakstu, būs iespēja arī iegādāties. Pasākuma apmeklētāji varēs iegādāties arī Ozmo radīto darbu reprodukcijas.

Ozmo ir itāļu mākslinieks, kurš savu radošo darbību sāka, veidojot komiksus, bet drīz vien pievērsās rakstniecībai un gleznošanai. 2001.gadā viņš iestājās Florences vizuālās mākslas akadēmijā Milānā, aizsākot sadarbību ar pasaules lielākajām mākslas galerijām. Neilgi pēc tam, pieņemot segvārdu Ozmo, kļuva pazīstams iespaidīgo sienu gleznojumu dēļ. Vairāk informācijas par mākslinieku pieejams: www.ozmo.it/ozmo/biography/.

Projekts "Ielu mākslas portreti Liepājas ielās" tapis ar Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu un Liepājas pludmales bāra "Red Sun Buffet Beach Bar" līdzfinansējumu. Tā ietvaros līdz šī gada beigām iecerēts radīt trīs sienu gleznojumus dažādās pilsētas vietās. Īpašs paldies "Red Monkey Pop Up" bāra īpašniekam Marka Dieleram un itāļu restorānam "Bel Cibo ristorante". Tehnisko atbalstu nodrošina SIA "Storent" un drukas studija "InCopy".