Svētdien, 6.jūlijā, pulksten 15 stadionā "Daugava" FK "Liepāja" uzņems "Skonto" futbolistus. Pēdējas spēlēs mūsējie piedzīvojuši četrus  zaudējumus pēc kārtas.

Kā informē FK "Liepāja" preses sekretārs Dāvids Jansons, pirmajā tikšanās reizē, sezonas sākumā uz mākslīgā laukuma, uzvaru svinēja FK "Liepāja", vienīgos vārtus gūstot Jānim Ikauniekam ar 11 metru soda sitienu. FK "Liepāja" šobrīd 18 spēlēs izcīnītu 31 punktu turnīra tabulā atrodas piektā vietā, atpaliekot no FK "Jelgava" par trīs punktiem, taču liepājniekiem ir spēle rezervē.

FK "Liepāja" trenējas pilnā sastāvā un transfēru logā cenšas papildināt sastāvu. Pirmais papildinājums ir Roberta Savaļnieka veidolā, bet ir iespējams, ka vēl kāds spēlētājs tuvākā laikā papildinās liepājnieku rindas. Taču no Liepājas prom devušies ir Emīls Knapšis un Keisuke Hoshino.

"Skonto" ir viena no retajām komandām, kas visu sezonu aizvada diezgan stabili, bez lieliem kritumiem, tādēļ arī loģiska vieta turnīra tabulas augšgalā un piecu punktu un vienas spēles rezerve pret tuvāko sekotāju FK "Ventspils".

Svētdienas spēle būs aizraujoša ar to, ka tiksies vienas no rezultatīvākajām komandām virslīgā. Abu komandu rezultatīvākie spēlētāji ir arī virslīgas rezultatīvākie spēlētāji. FK "Liepāja" uzbrucējs Jānis Ikaunieks guvis 14 vārtus virslīgā, bet par vieniem vārtiem vairāk – "Skonto" futbolists Vladislavs Gutkovskis.

FK "Liepāja" kapteinis Reinis Flaksis: "Pēc smagiem zaudējumiem komanda treniņos strādā vēl vairāk. Zinām, ka esam nonākuši grūtā situācijā no kuras pēc iespējas atrāk jātiek ārā. Visi puiši strādā ar pilnu atdevi, jo ir pārliecināti, ka var uzvarēt jebkuru, kas arī pierādījās pret FK "Ventspils". Vienreiz jau virslīgas līderi mēs uzvarējām un šoreiz ir iespēja to izdarīt otro reizi. Uzvara mums ir vajadzīga kā svaigs gaiss, mēs zinām, ka varam to izdarīt un tas ir jāpierāda laukumā. Uzvara ļautu atgūt pārliecību, kas ir diezgan iedragāta. Ceru, ka būs liels atbalsts no skatītājiem, jo tas mums šijā brīdī ir ļoti svarīgs."

Tiekamies svētdien pulksten 15 stadionā "Daugava". Visiem Liepājas pusmaratona dalībniekiem, uzrādot maratona medaļu, ieejas maksa uz pusi lētāka – 1,50.