Februāra pirmajā nedēļas nogalē Liepājas Olimpiskajā centrā gaidāms plašs sporta un kultūras pasākumu klāsts, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

LOC Rožu zālē viesosies Guntars Račs un grupa "Saldās sejas", LOC Olimpiskā centra sporta zālēs norisināsies cīņas dažādu līmeņu sporta sacensības, bet LOC Ledus hallē HK "Liepāja" aizvadīs labdarības spēli ar HK "Zemgale/LLU".

Piektdienas, 2.februāra, vakarā pulksten 19, LOC Rožu zālē Latvijā atpazīstamais dzejnieks, autors un mūziķis Guntars Račs atzīmēs savas populārās dzejoļu grāmatas "365" 2. daļas iznākšanu. Par godu grāmatas atvēršanai, autors sapulcinājis pazīstamus mūziķus un atdzīvinājis 80to gadu mūziķu kopprojektu "Saldās sejas". Uz skatuves kāps autors Guntars Račs, viņa kolēģi no grupas "Bet Bet", grupas "Līvi" un projekta "Fomins & Kleins", dziesmu autors un ģitārists Tomass Kleins, Jānis Narkevics un Jānis Buķelis. Biļetes uz šo pasākumu vairs nav pieejamas.

Kā jau ierasts, arī šajās brīvdienās Liepājas pilsētas telpu futbola čempionāta dalībnieki aizvadīs savstarpējās cīņas. Sestdien spēkiem mērosies "Lesjofors" un "Blue Shock Race", "Liepājas Papīrs" un "VeA", "Vaiņode" un "SLV Pluss", "LPPP/B3 Sivēni" un "DEPO 14", "Rucava" un "Zvejnieks", "Valsts Policija" un "Baltic IT", kā arī "Virsaitis" un "Liepājas Enerģija". Savukārt, svētdien laukumā dosies "UPTK" un "EKO Kurzeme", "TEM" un "Nīca", "LPPP/B3 Sivēni" un "Baltic IT", "Meta–Plast" un "UPTK Veterāni", "Gavieze" un "Durbe", "Dunalka" un "RTMetals.LV", "Centra draudze" un "Eldan", kā arī "EKO Valis" un "Liepājas Tramvaju Parks". 3.februārī komandas spēles aizvadīs no pulksten 9 līdz 16, bet svētdien cīņas norisināsies nedaudz vēlāk, no pulksten 13 līdz 21. Skatītāji gaidīti LOC Sporta zālēs Nr.2 un 3.

Gan sestdien, gan svētdien LOC sporta zālēs tiks aizvadītas spēles Latvijas jaunatnes basketbola līgas ietvaros. 3.februārī LOC Sporta zāles Nr. 4 laukumā tiksies "Liepāja" un BS "Ogre" komandu spēlētāji vairākās vecuma grupās. Sacensības norisināsies no pulksten 11 līdz 17. 4.februārī LOC Arēnā cīņas aizvadīs "Liepāja" un "Madona" zēni vienā vecuma grupā. Komandas laukumā dosies pulksten 12.

Brīvdienas neizpaliks arī bez cīņām Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Sestdien, 3.februārī, dalībnieki aizvadīs divas spēles, kurās spēkus salīdzinās "Kvartāls/Parabelum" ar ""Promenade Hotel" un ""LSSS 2" ar "Fēnikss". Pirmās spēles sākums pulksten 12. Svētdien, 4.februārī, paredzētas četras savstarpējās cīņas. Pirmie, pulksten 13.30, laukumā dosies "Liepājas Universitāte" – "Lesjofors", uzreiz pēc tam spēkiem mērosies "Simauto/LPPP" un "Oskara Transports", trešā cīņā "Pāvilostas Novads" stāsies pretī TK "Oga" spēlētājiem, bet dienas noslēdzošo cīņu aizvadīs "Kraukļi" un "Gavieze". Gan 3.februārī, gan 4.februārī skatītāji gaidīti LOC Arēnā.

Sestdien, 3.februārī, LOC Ledus hallē HK "Liepāja/Optibet" uzņems HK "Zemgale/LLU". Ienākumi no pārdotajām biļetēm tiks ziedoti pretinieku komandas galvenā trenera Haralda Vasiļjeva rehabilitācijai. Labdarības spēles sākums pulksten 13:30.
Nedaudz vēlāk, LOC Sporta zālēs Nr. 2 un 3., skatītāji aicināti apmeklēt Latvijas telpu futbola čempionāta 1. līgas spēli, kurā šoreiz tiksies divas komandas no Liepājas reģiona – "UPTK" un FK "Nīca". Spēles sākums 3.februārī pulksten 17.
Basketbola fani gaidīti LOC Arēnā, kur BK "Betsafe/Liepāja" aizvadīs OlyBet Latvijas Basketbola līgas spēli pret šī brīža līderiem, BK "Ventspils" spēlētājiem. Liepājnieki pašlaik atrodas pamatturnīra 5. vietā. Spēles sākums pulksten 17. Ieejas maksa pieaugušajiem 4 eiro, studentiem un jauniešiem līdz 18 gadiem – 1 eiro, bet pensionāriem un jauniešiem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!

Brīvdienās florbola cienītāji aicināti just līdzi gan "Liepājas Universitāte" meitenēm, kuras Latvijas florbola 1.līga ietvaros uzņems "Ķekavas Bulldogs" spēlētājas. Sestdien, 3.februārī meitenes laukumā dosies pulksten 20:00, bet svētdien, 4.februārī, komandas savstarpējo cīņu aizvadīs jau no rīta, pulksten 11. Florbola spēles, kā jau ierasts, norisinās LOC Sporta zālēs Nr. 2 un 3.

Ikviens LOC Olimpiskā centra apmeklētājs aicināts apskatīt Liepājas BJC foto pulciņa vadītāja Ruslana Šuļgas personālizstādi "Mani 5 gadi Liepājas Bērnu un jaunatnes centrā", kura izvietota  LOC Rožu zāles foajē. Izstādē visu februāra mēnesi būs apskatāmas fotogrāfijas no dažādiem pasākumiem, koncertiem un citām aktivitātēm, kuras organizējis Bērnu un jaunatnes centrs. Tāpat izstādē būs redzami arī Bērnu un jaunatnes centra pedagogu un pulciņu dalībnieku portreti.

Lai relaksētos pēc saspringtās darba nedēļas un gūtu spēkus jauniem darbiem, aicinām apmeklēt LOC Baseins&SPA. Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās, ir atvērts no pulksten 9, SPA zona – no 10.


Savukārt, tie, kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt ledus halles publiskās slidotavas:

Piektdiena, 2.februāris
11.45 – 12.45 Publiskā slidotava
13.00 – 14.00 Publiskā slidotava ar nūjām
19.45 – 20.45 Publiskā slidotava

Sestdiena, 3.februāris
17.30 – 18.30 Publiskā slidotava
18.45 – 19.45 Publiskā slidotava ar nūjām
20.00 – 21.00 Publiskā slidotava