Saistībā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējās ķirurģijas nodaļas virsārsta un ķirurga Viestura Rozīša 70 gadu jubileju, domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš pirmdien, 7. jūnijā, pasniedza ārstam Liepājas pilsētas domes Pateicību par daudzu gadu darba ieguldījumu un jauno ārstu izglītošanu, kas devis nozīmīgu pienesumu Liepājas ķirurģijas attīstībā, portālu irliepaja.lv informēja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.


Savā Facebbok.com profilā, vicemērs raksta: “Mēs varam būt lepni par saviem mediķiem. Nedēļas nogalē skaistu 70 gadu jubileju nosvinēja Liepājas Reģionālās slimnīcas Vispārējās ķirurģijas nodaļas virsārsts un ķirurgs Viesturs Rozītis. Nenovērtējams paldies dakterim Rozītim par daudzu gadu darba ieguldījumu un jauno ārstu izglītošanu. Tas devis ļoti nozīmīgu pienesumu Liepājas ķirurģijas attīstībā.


Runājot par īpašībām, kas ķirurgam vajadzīgas visvairāk, kā pašu galveno dakteris Rozītis nosauc drosmi. To novēlu arī mums ikvienam – drosmi, jo drosmīgs cilvēks ir nevis tas, kurš bailes nejūt, bet gan tas, kurš stājas tām pretim”.

Portāls irliepaja.lv pievienojas jubilāra sveicējiem, vēlot veselību un izturību!