Nesen rakstījām, ka Liepājas pašvaldības policijas vadītājs Normunds Dīķis informēja sabiedrību par algas pielikumu viņa vadītajā organizācijā, tiesa, neatklājot savu atalgojumu.

"Rietumu radio" viņš izteicās, ka pašvaldības policijā šogad vidēji par 10% palielināts darbinieku atalgojums. Kā atzina Dīķis, visiem darbiniekiem atalgojuma palielinājums nebūs vienāds. "Tie, kuri strādā labāk, saņems vairāk," sacīja policijas priekšnieks, piebilstot, ka katra darbinieka darba kvalitāte un ieguldījums iepriekš izvērtēts.

Lai uzzinātu, kā dome novērtējusi paša Dīķa darbu, un vai viņa atalgojums arī šogad būs amatam pietiekami konkurentspējīgs, portāls vērsās pašvaldības policijā. Taču tur par Dīķa šāgada algas apmēru neko nezināja. Vairāk nekā nedēļa pagāja, līdz atbilde nāca no Rožu ielas 6. Kā izrādās, Dīķis no kolektīva neatraujas un viņa alga pirms nodokļu nomaksas noteikta 972 latu apmērā, salīdzinot ar 884 latiem pērn.

Spriežot pēc oficiāliem datiem par 2012.gada decembri, nav arī izslēgtas piemaksas, jo decembrī naudas balvas saņēma gandrīz visi (ap 100) pašvaldības policijas darbinieki. Dīķis uz rokas algā un prēmijā saņēma 755,66 latus. Tas gan ir krietni mazāk nekā domes amatpersonām, no kuriem pieci (Gunārs Ansiņš, Silva Golde, Edgars Rāts, Ronalds Fricbergs un Uldis Sesks) saņem vairāk nekā 1000 latus.