Biedrība "Iespēju ceļš" 28. augustā organizē ekskursiju uz Rīgas Motormuzeju un Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, kurai aicināti pieteikties cilvēki ar invaliditāti, viņu atbalsta personas un seniori no Liepājas.

Izzinošā ekskursija sniegs dalībniekiem iespēju socializēties, dažādot savu ikdienu un atrast domubiedrus. "Mēs šo ekskursiju rīkojam tādēļ, lai dotu šiem cilvēkiem iespēju apskatīt un izzināt viņiem interesantas vietas, kuras, iespējams, nav sanācis apmeklēt nekad vai vairākus gadus pārvietošanās vai finansiālu problēmu dēļ. Vēlamies arī panākt lielāku šo cilvēku saliedētību un piederību biedrībai, lai tā viņiem kļūtu par atbalstu jebkurā dzīves situācijā," par ekskursijas galveno mērķi stāsta biedrības "Iespēju ceļš" valdes locekle Zanda Krūmiņa.

Pulcēšanās ekskursijai uz Rīgu paredzēta pie Liepājas Neredzīgo biedrības ēkas (Liepāja, Ganību iela 197/205), pulcēšanās laiks tiks precizēts. Lai piedalītos ekskursijā, cilvēkiem ar invaliditāti, senioriem un citiem interesentiem būs nepieciešams līdzmaksājums līdz 10 eiro(atkarīgs no ieejas biļešu cenas atbilstošajai mērķgrupai) apskates objektu ieejas biļešu iegādei.

Ekskursijas maršruts izvēlēts ar mērķi dažādot dalībnieku pieredzi. Rīgas Motormuzeja apmeklējums dos iespēju atgriezties laikā, iepazīt dažādu vēsturisko automobiļu un spēkratu liecības zinoša gida pavadībā, dalīties sajūtās un pieredzēs ar jaunatrastajiem domubiedriem. Savukārt Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējums dos iespēju cilvēkiem ar redzes traucējumiem gan ar skaņas, gan taustes palīdzību iepazīt dzīvnieku pasauli. Tāpat arī seniori un cilvēki ar cita veida invaliditāti varēs aplūkot un uzzināt jaunus faktus par dažādiem zoodārza iemītniekiem.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ interesentiem lūgums uzdot interesējošos jautājumus un pieteikties ekskursijai līdz 15.augustam, zvanot pa tālruni 26056026.