Šogad pirmo reizi Liepājas Latviešu biedrības nams par godu Lieldienām un to sagaidīšanai aicina bērnus pieteikties zīmējumu konkursam "Zaķa sapnis", kura mērķis ir veicināt bērnu radošo pašizaugsmi un prasmi zīmējumos atklāt savas domas par Lieldienu svētkiem un to izkopšanas nozīmi, informē nama sabiedrisko attiecību speciāliste Amanda Anna Millere.

Ik gadu Liepājas Latviešu biedrības namā vērienīgā Lieldienu svinēšanas pasākumā liepājniekiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāta iespēja ieskandināt Lieldienas sīkdzīvnieku izstādē, kura piedāvā apmeklētājiem ne tikai aplūkot plašu sīkdzīvnieku klāstu, piedalīties radošās darbnīcās bērniem, olu ripināšanas aktivitātēs, bet arī iemūžināt piedzīvoto tematiskā svētku fotostūrī. Arī šogad 11.aprīlī pulksten 11 – 15 gan lieli, gan mazi interesenti ir aicināti iesākt Lieldienu svinības Liepājas Latviešu biedrības nama pasākumā visai ģimenei "Lieldienu luste". Šogad, salīdzinot ar citiem gadiem, Lieldienu svinības Biedrības namā atšķirsies ar nebijušu pasākuma daļu – bērnu zīmējumu izstādi "Zaķa sapnis".

Sākot no 2.marta līdz 3.aprīlim ikviens interesents, kurš ir vecumā no 5 – 8 gadiem ir aicināts iesniegt savu zīmējumu par Lieldienu tēmu. Darbiem jābūt veidotiem krāsainā vai melnbaltā izpildījumā uz A4 formāta lapas. Tas var būt veidots izmantojot jebkuru tehniku, izņemot datortehniku. Darbus var iesniegt Liepājas Latviešu biedrības nama informācijas centrā, Rožu laukumā 5/6 katru darba dienu no pulksten 9 – 17. Katrs bērns var iesniegt vienu darbu, kuram otrajā pusē jānorāda darba autora vārds un uzvārds, darba nosaukums, kā arī viena no vecākiem vai ieceltā aizbildņa kontaktinformācija – tālruņa numurs un/vai e-pasta adrese. Saņemtie zīmējumi tiks izvietoti ekspresizstādē un par tiem nobalsot varēs 11.aprīlī Liepājas Latviešu biedrības nama Lieldienu pasākumā "Lieldienu luste", kas notiks no pulksten 11 – 15. Šajā dienā pasākuma apmeklētāji varēs ne tikai piedalīties ierastajās un iemīļotajās Lieldienu svinēšanas aktivitātēs, bet arī atdot savu balsi par tiem darbiem, kuri būs pelnījuši balvas no konkursa atbalstītājiem.

Pēc rezultātu apkopošanas organizatori ar skatītāju balsojuma uzvarētājiem sazināsies personīgi par iespēju saņemt balvas. Plašāka informācija par dalību konkursā Liepājas Latviešu biedrības nama mājaslapā www.biedribasnams.lv.

Konkursu atbalsta: Bērnu izklaides istaba "VALZIVS", bērnu apģērba zīmols "Endzi baby", SIA "Nordshow", dabīgo gardumu ražotāji "Viksieni", koka dizaina rakešu izgatavotājs "Bumbiņš", SIA "Liepājas teātris", AS "Liepājas papīrs", Piedzīvojumu parks "Tarzāns", SIA "Saldus pārtikas kombināts", Liepājas aktieru radošā apvienība "Q9", Ilgtspējīga dizaina veikals bērniem Mr. Bunny.