Lai uzlabotu bērnu fizisko un emocionālo veselību, kā arī dažādotu brīvā laika pavadīšanas iespējas, aicinām vecākus pieteikt savus bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbībām brīvā dabā. Nodarbības sāksies jūnijā, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Pirmā nodarbība notiks pirmdien, 6.jūnijā pulksten 12 Liepājas Liedaga vidusskolas sporta laukumā. Nodarbības vadīs treneru tandēms – Kristīna Petermane un Dace Dieviņa.

Nodarbības notiks līdz augusta beigām divas reizes nedēļā– pirmdienās un ceturtdienās no pulksten 12 līdz 13.

Nodarbības plānotas organizēt jauktā intensitātē, veicinot bērnu interesi par treniņiem brīvā dabā, kā arī uzlabojot bērnu fiziskās spējas – koordināciju, spēku, veiklību, ātrumu, izturību un lokanību. Tiks piedāvāti dažādi nodarbību veidi – vispārattīstošā vingrošana, funkcionālie apļa treniņi, nodarbības spēļu formā, lai nodarbības būtu dažādas un bērniem interesantas.

Lai nodrošinātu nodarbību kvalitāti, dalībnieku skaits nodarbībā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar treneri Kristīnu Petermani, sūtot SMS uz tālruni 29849407, norādot bērna vārdu, uzvārdu un vecumu. Uz nodarbību var nākt tikai tad, ja saņemts apstiprinājums no trenera.

Uz nodarbību jāierodas vingrošanai un laika apstākļiem piemērotā apģērbā, saulainā laikā ar cepuri un līdzi jāņem dzeramais ūdens.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, rakstot veseliba@liepaja.lv.