No 1. līdz 11.augustam Jauno mediju kultūras centrā RIXC Rīgā notiks  jauno mediju mākslas simpozijs "JMM Showcase", kas ir pirmais studentu rīkots tāda veida mini festivāls.

Kā informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga, simpoziju "JMM Showcase" organizē Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija (LiepU MPLab) un Elektroniskās mākslas un mediju centrs E-LAB sadarbībā ar Jauno mediju kultūras centru.

Vienpadsmit dienu laikā gan izstādēs, gan atvērtajos semināros, gan vakara skatēs tiks atrādīti jauno mediju mākslinieku darbi no pēdējo divu gadu veikuma.

Simpozijs tiks atklāts 1. augustā pulksten 19 ar izstādi, kurā vienkopus būs aplūkojami vairāk nekā 20 Liepājas Universitātes studiju programmas "Jauno mediju māksla" studentu darbi –  instalācijas, video darbi, audio darbi, fotogrāfijas u.c. Izstāde būs aplūkojama līdz 11. augustam pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien no pulksten 15 līdz 19 un sestdien, svētdien no pulksten 12 līdz 19.
Paralēli izstādei jaunie mākslinieki ikvienam interesentam piedāvās plašu programmu. Pirmdien, 5. augustā, no pulksten 11 notiks "Industriju diena", kad dienas pirmajā pusē norisināsies "atvērto ideju telpa", kuras ietvaros notiks jauno mākslinieku projektu prezentācijas un diskusijas, savukārt vakara daļā – pulksten 19 izstādē iesaistītie studenti prezentēs savu darbu portfolio. "Industriju dienā" ir aicināts piedalīties ikviens interesents, jo īpaši gaidīti ir radošo industriju pārstāvji.

No 6. līdz 8. augustam (sākot no pulksten 11) RIXC Mediju telpā Jauno mediju mākslas studentu vadībā notiks video un audio radošās darbnīcas, kurās īpaši piedalīties aicināti vidusskolēni. Ikviens interesents no 28. jūlija līdz 4. augustam tiek aicināts pieteikt dalību darbnīcās, sūtot pieteikumu Līvijai Daudzei uz e-pasta adresi livija.daudze@gmail.com .
 
Trešdien, 7.augustā, pulksten 19 notiks Liepājas mākslinieku īsfilmu skate, kuras ietvaros tiks demonstrēti apmēram 20 labākie video mākslas un animācijas darbi, kā arī būs iespēja satikt pašus video radītājus.

Ceturtdien, 8. augustā, pulksten 19 ikviens aicināts uz elektroakustiskās mūzikas koncertu, kurā apmeklētājiem būs iespēja noklausīties ne tikai Liepājas skaņu mākslinieku audio darbus, bet arī izbaudīt vairākas performances – audiovizuālo trio “Trihars”, Liepājas "beatmaster" “Niklāvz”, kā arī citu dīdžeju un vīdžeju uzstāšanos.
Ieeja visos simpozija pasākumos bez maksas. Plašāk par pasākumu – http://showcase.mplab.lv. Vairāk informācijas par organizatoriem: Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija – http://mplab.lv, Jauno mediju kultūras centrs RIXC – http://rixc.lv