Trešdien, 23.janvārī, pulksten 17 Liepājas muzeja filiālē "Liepāja okupāciju režīmos" K. Ukstiņa ielā 7/9 atklās  fotodarbu izstādi "Laternu stundā".

Izstādē skatāmi 20 Ilgas Lasmanes, Ilonas Gabaliņas-Kilas, Normunda Kaprano un Rolanda Drāznieka fotodarbi, informē Liepājas muzeja filiāles vadītāja Sandra Šēnina.

Izstāde ir stāsts par Liepāju. Par to, kā Liepājā pamazām uz vakara pusi norimst dienas duna, kad liepājnieki pēc savām dienas gaitām dodas mājās, un iestājas vakara laiks.

Viena pēc otras iedegas ielu laternas un māju logos spīd gaismiņas. Ielas paliek arvien tukšākas un klusākas. Cilvēku tajās ir pavisam maz, un lielākā daļa nemaz neredz un nezina, cik krāšņa un interesanta ir pilsēta vakara gaismās.

Izstādes autori ir pratuši apstādināt mirkli, ieraudzīt Liepāju pavisam citādāku un savādāku. Kā saka autori: "Mūsu izstāde „Laternu stundā" tapa tāpēc, lai parādītu, cik skaista ir  Liepāja arī naktī."

Izstāde ir Ilgas Lasmanes, Ilonas Gabaliņas –  Kilas, Normunda Kaprano un Rolanda Drāznieka otrais kopdarbs. Pirms gada muzeja filiālē varēja skatīt viņu pirmo kopizstādi "Četri elementi", kas guva skatītāju atzinību.

Izstāde Liepājas muzeja filiālē "Liepāja okupāciju režīmos", K. Ukstiņa ielā 7/9, skatāma no 23.janvāra līdz 24.februārim. Ieeja – bez maksas.