Ātrākais motociklists, kas šosezon uz Latvijas ceļiem fiksēts ar vienu no policijas pārvietojamajiem fotoradariem, aiztraucies pa Liepājas šoseju ar ātrumu 153 kilometri stundā (km/h).

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas preses pārstāve Lita Juberte, šis pārkāpums fiksēts 16.jūnijā ap plkst.10 ārpus apdzīvotas vietas – šosejas Rīga–Liepāja 190.kilometrā. Pārkāpums izdarīts ar motociklu "BMW R1150GS".

Citus ātruma rekordus, kas būtu ierindojami kādā no pirmajām trīs vietām pārskata periodā kopš 2008.gada, policija ar pārvietojamajiem fotoradariem šosezon nav fiksējusi.

Pēdējo piecu gadu laikā ātrākais policijas pārvietojamo fotoradaru fiksētais motociklists ārpus apdzīvotas vietas 2010.gada septembrī traucies ar ātrumu 170 km/h, bet kāds cits ātruma pārkāpējs 2010.gada maijā Rīgā attīstījis ātrumu 169 km/h.

Savukārt automašīnu "klasē" ārpus apdzīvotām vietām nepārspēts palicis "BMW M3", kas 2009.gada maijā policijas pārvietojamajam fotoradaram patraucies garām ar ātrumu 235 km/h, liecina policijas apkopotā informācija.