Lai turpinātu uzlabot SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sniegto pakalpojumu un klientu apkalpošanas kvalitāti, kopš 2023.gada 25.augusta slimnīcā ir ieviesta aptaujas anketa sievietēm, kuras pēc dzemdībām izrakstās no stacionāra. Aptauja ir anonīma un rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā, portālu informēja Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Aptaujas anketu iespējams aizpildīt, noskenējot QR kodu, kas ir atrodams izrakstā. Lai nolasītu QR koda informāciju, nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar fotokameru un attiecīgu lietotni jeb tā saukto aplikāciju. Tādējādi anketu var aizpildīt jebkur un jebkurā laikā, ja vien pie rokas ir viedierīce ar interneta pieslēgumu.

Aptaujas iniciatore, Dzemdību nodaļas virsārste Inga Vēvere skaidro, ka aptauja ir par dzemdību pakalpojumu kvalitāti slimnīcas etapā. "Kliente, izrakstoties no stacionāra un aizpildot anketu, sniedz mums vērtīgu informāciju par savu apmierinātības līmeni ar saņemto pakalpojumu, t.sk., norādot to, kas bija labs un kas vēl būtu jāuzlabo gan medicīnisko pakalpojumu, gan komunikācijas jomā.  Apkopotie rezultāti mums ļaus pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti," norāda Inga Vēvere.

Paldies par atsaucību!