Ceturtdien, 6.aprīlī, pulksten 17 ikviens būs mīļi gaidīts Liepājas Latviešu biedrības nama izstāžu galerijā uz izstādes "Nodoma putni" atklāšanu – sarunu vakaru, kurā būs iespēja satikties ar "Soul Art" gleznu radītājām un uzzināt vairāk par šo dziedinošo radīšanu. "Soul Art" jeb dvēseles mākslas kopizstāde būs apskatāma no 2. līdz 28.aprīlim.

"Gleznošanas procesā, tāpat kā dzīvē, mums ir brīva izvēle - koncentrēties uz to, kas mums sagādā prieku vai skumjas. Šajā izvēlē ir spēks," pārliecināta ir izstādes idejas autore Sanda Eižvertiņa, kura par sevi saka tā: "Esmu radoša būtne, dvēseles māksliniece. Daudzus gadus sekoju savam sirds aicinājumam radot sajūtu gleznas. Esmu kop-izstādes "Nodoma putni"  idejas autore un Soul Art prakses dedzīga praktizētāja."

Jau vairākus gadus viņa aicina cilvēkus uz šādām radošām un sevi izzinošām nodarbībām, satiekot brīnišķīgus cilvēkus  – dvēseles māksliniekus – radītājus, kas iedvesmo viens otru, vēro zīmes un mācās "lasīt audeklā" savus dvēseles vēstījumus.

Visas  gleznas, kuras būs apskatāmas izstādē, radījušas dāmas, kuras nav ar akadēmisko izglītību mākslā.

""Soul Art" gleznošana nav par akadēmiskās mākslas apgūšanu – tā ir māksla, kas nāk no dvēseles. Brīvs un intuitīvs  process, kur  sajūtas ietērpjas  krāsās un abstraktos  tēlos, lai mums palīdzētu  ieraudzīt savus  dvēseles vēstījumus," saka kopizstādes autore S.Eižvertiņa, piebilstot, ka izstādē, galvenokārt, būs apskatāmas gleznas no pēdējā radošā pašizziņas projekta "Nodoma putni", kā arī aplūkojami citi darbi no mūsu  kopīgajiem sajūtu mākslas procesiem.