Aicinām vecākus pieteikt bērnus vecumā no 4 līdz 6 gadiem un no 7 līdz 12 gadiem bezmaksas vispārattīstošajām veselības vingrošanas nodarbībām. Tā kā epidemioloģiskās drošības dēļ nodarbības nevar notikt iekštelpās, tās notiks brīvā dabā Liepājas Jūrmalas parkā. Pirmās nodarbības jaunajā vingrošanas nodarbību ciklā notiks 18.maijā, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Nodarbības bērniem vecuma grupā no 4 līdz 6 gadiem norisināsies divās grupās otrdienās un ceturtdienās. Pirmā grupa nodarbību sāks pulksten 17 un otrā grupa pulksten 18. Vecāki var izvēlēties, kurā grupā pieteikt savu bērnu. Tikšanās vieta: Liepājas Jūrmalas parkā, pie pieminekļa bojā gājušiem jūrniekiem un zvejniekiem. Nodarbības vadīs fizioterapeite Ieva Vasiļjeva vai Ieva Jurjāne.

Nodarbības bērniem vecuma grupā no 7 līdz 12 gadiem norisināsies divās grupās otrdienās pulksten 17 (I grupa) un pl. 18 (II grupa) un piektdienās pulksten 16.30 (I grupa) un pulksten 17.30 (II grupa). Vecāki var izvēlēties, kurā grupā pieteikt savu bērnu. Tikšanās vieta bērniem šajā vecuma grupā: Liepājas Jūrmalas parkā pie strūklakas, kas atrodas iepretim Daugavas stadionam. Nodarbības vadīs fizioterapeite Santa Eglīte vai Ieva Jurjāne.

Mazajiem bērniem nodarbības norisināsies kā vispārattīstošā vingrošana ar spēļu elementiem ar mērķi vispārīgi attīstīt ķermeni, uztveres spējas, atmiņu, motoriku (koordināciju, līdzsvaru), stāju u.tml. Lielākajiem bērniem nodarbību mērķis ir uzlabot bērnu fizisko un emocionālo veselību, stiprināt dziļo muskulatūru un uzlabot stāju.

Tā kā nodarbības notiks brīvā dabā, aicinām bērnus apģērbt ērtā un brīvā, bet laikapstākļiem atbilstošā apģērbā. Kamēr zeme nav sasilusi, nodarbības pārsvarā notiks stāvus.

Lai nodrošinātu epidemioloģiskās drošības pasākumus, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots – vienā grupā 10 bērni un fizioterapeite, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi darba laikā pa tālruni 26 591 363, sūtot SMS ar šādu informāciju: bērna vārds, uzvārds, vecums, vēlamais nodarbības laiks, vecāka vārds, uzvārds un telefona numurs turpmākai saziņai.

Nodarbības organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fondu.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.
Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:

– neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
– ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
– ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
– jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
– nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
– izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
– nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, rakstot uz veseliba@liepaja.lv.