Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina pieteikt īres dzīvokļus un mājas Liepājā un tuvējos novados "Rally Liepāja" pasākumu laikam.

Kā informē LRTIB, no 31. janvāra līdz 2. februārim Liepājas un Kuldīgas ceļos notiks "Rally Liepāja". Tā ietvaros norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta 2014. gada sezonas 2. posms un Latvijas rallija čempionāta 2014. gada sezonas 1. un 2. posms.

Uz "Rally Liepāja" laiku pilsētā ierodas ievērojams skaits gan pasākuma apmeklētāji, gan rallija dalībnieku komandas, tehniskās un atbalsta vienības, kas uzturas Liepājā vairākas dienas. Šobrīd Liepāja saviem viesiem piedāvā vairāk nekā 30 naktsmītnes (viesnīcas, hosteļi, viesu nami, apartamenti, jauniešu mītnes u.c.). Savukārt Liepājas apkārtējos novados piedāvā vēl vairāk nekā 70 naktsmītnes. Jau šobrīd lielākā daļa naktsmītnes ir rezervētas, taču interese par naktmītņu iespējām joprojām ir augsta. Tādēļ Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina sniegt informāciju par īres dzīvokļiem un mājām Liepājā un tuvējos novados, kurus saimnieki ir gatavi piedāvāt pilsētas viesiem nakšņošanai.

Dzīvokļu vai māju īpašniekus, kuriem ir interese piedāvāt naktsmītnes, aicinām iesniegt informāciju par savu piedāvājumu (izīrējamā platība, istabu un gultasvietu skaits, vismaz 2 fotogrāfijas, cenu un kontaktinformācija) Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6.

Sīkāku informāciju par dzīvokļu un māju iekļaušanu Liepājas tūrisma naktsmītņu sarakstā "Rally Liepāja" laikā iespējams saņemt Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, pa tālruni 63480808 vai elektronisko pastu info@liepajaturisms.lv.