Lai uzlabotu bērnu fizisko un emocionālo veselību, aicinām vecākus pieteikt bērnus vecumā no 8 līdz 14 gadiem bezmaksas vingrošanas nodarbībām brīvā dabā. Pirmā nodarbība notiks otrdien, 1. jūnijā pl. 18.00 Liepājas Liedaga vidusskolas sporta laukumā fiziskās sagatavotības trenera Gvido Šalma vadībā, informē pašvaldība.

Nodarbības notiks divas reizes nedēļā līdz augusta beigām – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 18 līdz 19.

Nodarbības sastāvēs no divu veidu aktivitātēm – sporta spēles un ielu vingrošanas. Sporta spēlēs tiks iekļauta skriešana, ātruma un veiklības elementi ar iepriekš izveidotiem spēles noteikumiem, lai spēle būtu aizraujoša. Ielu vingrošanā bērni ar savu ķermeņa svaru vairos spēku un izturības fiziskās īpašības. Nodarbību intensitātes līmenis plānots mērens, pielāgots dalībnieku spējām.

Epidemioloģiskās drošības noteikumu dēļ vietu skaits nodarbībās ir ierobežots – maksimāli 20 bērni un treneris, tāpēc nepieciešama obligāta iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar treneri Gvido Šalmu, sūtot SMS uz tālruni 29 746 439, norādot bērna vārdu, uzvārdu un vecumu. Uz nodarbību var nākt tikai tad, ja saņemts apstiprinājums no trenera. Uz nodarbību jāierodas vingrošanai piemērotā apģērbā, saulainā laikā ar cepuri un līdzi jāņem dzeramais ūdens.

Apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:


neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, rakstot veseliba@liepaja.lv.