Papildināts. Tūkstošiem liepājnieku 2016.gada pirmo dienu sagaidīja pilsētas centrā, Rožu laukumā, kur notika grupas "Labvēlīgais tips" koncerts un krāšņa uguņošana.

Papildināts. Kā informē "Kultūras pārvaldes" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule, gadu mijā Liepājas Rožu laukumā Jauno gadu kopā sagaidīja ap 10 000 liepājnieku un Liepājas viesu. Priekpilnus mirkļus pasākuma apmeklētājiem sagādāja grupa "Labvēlīgais Tips", savukārt pusnaktī visus pārsteidza krāšņa svētku uguņošana.

Jaunā gada svētku pasākumu Rožu laukumā vadīja un par līksmu atmosfēru rūpējās vakara vadītājs Aigars Kārkliņš. Video apsveikumā Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks visus aicināja 2016.gadā domāt labas domas un piepildīt šķietami neiespējamus sapņus. Latvijas Televīzijas tiešraidē bija iespēja dzirdēt bijušās premjerministres Laimdotas Straujumas un Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzrunas un apsveikumus.

Pasākuma organizatori saka paldies ikvienam apmeklētājam, kas spītējot salam ar līksmām dejām un dziesmām sagaidīja 2016.gadu, kā arī novēl laimīgu, panākumiem bagātu un pārsteigumiem pilnu Jauno gadu.

Pasākumu organizēja Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Liepājas domi. Par tehniskiem risinājumiem organizatori pateicas uzņēmumiem "Petarde Ltd" un “Bang!". Paldies arī komponistam Jānim Strazdam par salūta mūzikas kompozīcijas izveidošanu.