Ceturtdien, 30. novembrī, notika kandidātu atlases nominācijas komisijas sēde, lai izvērtētu pretendentu pieteikumus uz SIA "Liepājas teātris" valdes locekļu amatu pozīcijām.


Konkursa prasībām uz abiem amatiem no 11 pretendentiem atbilda seši pieteikumi. Uz SIA "Liepājas teātris" valdes locekļu amata konkursa 2. kārtu tālāk tiek virzīti: četri kandidāti uz valdes locekļa amatu ar atbildību par mākslinieciskajiem jautājumiem un divi pretendenti uz valdes locekļa amatu administratīvajā un saimnieciskajā jomā, portālu irliepaja.lv informēja Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja ZIta Lazdāne.

Nākamā kārta notiks 18. decembrī un 2. kārtā tikušie pretendenti tiks aicināti uz klātienes interviju.

Pretendentu izvērtēšanu veic septiņi komisijas locekļi: komisijas vadītājs SIA "Lielais dzintars" valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons, Teātra padomes priekšsēdētāja, Latvijas Kultūras akadēmijas profesore Zane Kreicberga, Latvijas Teātru darbinieku savienības priekšsēdētājs Ojārs Rubenis, Latvijas Leļļu teātra direktors un režisors Mārtiņš Eihe, pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" vadītājs Juris Jirgens, Liepājas Centrālā administrācijas kapitālsabiedrību pārvaldības, uzraudzības un revīzijas daļas vadītāja Oksana Luce un personāla daļas vadītāja Aija Nelsone.