Grupa "The Sound Poets" 13. un 14. oktobrī ielūdz uz albuma "Tavs stāsts" desmitgades koncertiem mūzikas namā "Daile", Rīgā, un kultūras namā "Wiktorija". Savukārt no 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa aicina ienirt astoņos akustiskās programmas "Pie vienas uguns" koncertos, portālu informēja grupas pārstāve Ilze Tormane-Kļaviņa.

Grupas solists Jānis Aišpurs: "Rudens nāk ar zināmu sentimentu, jo grupas pirmajam albumam "Tavs stāsts" šogad aprit 10 gadi! Esam nolēmuši šim sentimentam ļauties, atzīmējot šo svinīgo notikumu ar diviem koncertiem Rīgā un Liepājā, kuros "Tavs stāsts" izskanēs no A līdz Ž, kas, iespējams, notiks pirmo reizi grupas pastāvēšanas vēsturē. Varu pačukstēt, ka vietu koncertos nav daudz, un papildkoncertu šoreiz nebūs, tādēļ biļetes jāpērk uzreiz. Tāpat gaidāms vēl kāds jubilejai veltīts notikums, bet par to nedaudz vēlāk. Savukārt akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās."

Albuma "Tavs stāsts" jubilejas koncerti:
13. oktobrī pulksten 20 Rīgā, mūzikas namā "Daile"
14. oktobrī pulksten 21 Liepājā, kultūras namā "Wiktorija"

Akustiskā koncertsērija "Pie vienas uguns":
15. novembrī pulksten 19 Ogres novada Kultūras centrā
19. novembrī pulksten 16 Vidzemes koncertzālē "Cēsis"
22. novembrī pulksten 19 Kultūras centrā "Ulbrokas Pērle"
25. novembrī pulksten 16 Limbažu Kultūras namā
1. decembrī pulksten 19 Talsu Tautas namā
2. decembrī pulksten 16 Slampes Kultūras pilī
9. decembrī pulksten 16 Kuldīgas kultūras centrā
10. decembrī pulksten 16 Bauskas Kultūras centrā

Biļetes uz visiem koncertiem iespējams iegādāties "Biļešu paradīze" interneta vietnēs un kasēs.

Grupa "The Sound Poets" dibināta 2011. gadā un "Tavs stāsts" bija tās debijas albums. Grupā spēlē Jānis Aišpurs (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Normunds Lukša (ģitāra), Undīne Balode (čells, taustiņinstrumenti, piebalss), Pēteris Lunde (sitaminstrumenti, piebalss) un Kārlis Josts (basģitāra, ģitāras, piebalss).

Klausies "The Sound Poets" un seko līdzi jaunumiem: Linktr, Instagram, Facebook, "The Sound Poets" mājaslapā.