Sestdien, 11.martā, pulksten 18 Priekules sporta centrā sadejos tautas deju kolektīvi Dziesmu un deju svētku ieskaņas dižkoncertā "Ar dancīti laiku vedu", kopā pulcējot vairāk kā 500 dejotājus, informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Lielkoncertā vienkopus sadejos 25 deju tautas deju kolektīvi no Dienvidkurzemes novada, Saldus novada Druvas, Liepājas pilsētas, kā arī Priekules vidusskolas 1. – 3. klašu deju kolektīvs un deju studijas "Ķinķēziņi" deju grupa "Moon".

"Šis ir Dziesmu un Deju svētku gads. Gads, kad mēs vispilnīgāk sajūtam savu latvietību. Tas spēks, kas rodas, kad sadodamies rokās cauri visam Daugavas stadionam, ir viena varena, enerģijas, prieka, pārliecības un mūsu visu varēšanas radīšana. Tas ir kaut kas vārdos neaprakstāms un neizstāstāms! Tas ir jāsajūt!" dalās Priekules pilsētas kultūras pasākumu organizatore Rigonda Džeriņa.

Koncertuzvedumā izdejos koncepcijas autoru un režisoru Madaras Gruntmanes-Dujanas un Kaspara Bērziņa Deju svētku lieluzveduma "Mūžīgais dzinējs" repertuāru un skatuviskās dejas koncerta "Balts" un noslēguma koncerta "Kopā augšup" deju repertuāru.

Dižkoncerta dalībnieku saraksts skatāms arī Dienvidkurzemes novada mājas lapā.