Šī gada sezonu mūzikas festivāls "Porta" sāks martā, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Ilze Apsiņa.

Paredzēts, ka no 4.marta līdz 7.martam čelliste un dziedātāja Ana Karla Maza kopā ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas jauniešiem dalīsies pieredzē un ritmu bagātas mūzikas radīšanā. Nodarbību cikla noslēgumā 7.martā "K.K. fon Stricka villā" Maza uzstāsies ar savu soloprogrammu, kā arī kopā ar jaunajiem talantiem atskaņos nedēļas garumā kopradīto.

Liepājas Kultūras namā "Wiktorija" 15.martā pulksten 19 uzstāsies trio "Las Lloronas" no Francijas un L'au-dessus" no Francijas, kas piedāvās franču animāciju dzīvās mūzikas pavadījumā. Tādā pašā sastāvā mākslinieki uzstāsies 16.martā "K.K. fon Stricka villā" un 17.martā Cēsu mākslas telpā "Mala".

"K.K. fon Stricka villā" 13.aprīlī pulksten 19 uzstāsies mūziķis un komponists Daniels Herskedāls. Cēsu mākslas telpā "Mala" 25.jūlijā pulksten 19 uzstāsies vijolniece Laura Kortese kopā ar "The Dance Cards". "K.K. fon Stricka villā" 26.jūlijā pulksten 18 notiks vijolnieces Lauras Korteses un "The Dance Cards" koncerts, kam sekos gruzīnu grupas "Bani Hill Band" uzstāšanās.

Vidzemes koncertzālē "Cēsis" 1.novembrī pulksten 18 uzstāsies franču vokālais trio "Les Itinérantes" un muzikālā apvienība "JMO". Šie paši mākslinieki 2.novembrī pulksten 18 uzstāsies mūzikas namā "Daile".