Kā ik gadu, decembris ir laiks, kad Liepājas teātrī norisinās svētku koncerti, kas ir kļuvuši par neatņemamu liepājnieku un pilsētas viesu tradīciju gada nogalē. Jau ierasts, ka spēkus koncerta veidošanā izmēģina ne tikai režisori, bet arī paši aktieri – iepriekšējos gados to darījuši Viktors Ellers un Mārtiņš Kalita. Šogad koncertu "Tepat blakus" veido Sandis Pēcis un Kaspars Kārkliņš, kopā ar teātra muzikālo vadītāju Normundu Kalniņu, informē Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Kad es biju maziņš, man ļoti patika rakstīt apsveikuma kartītes – tās man likās kaut kas sataustāms, īsts un patiess. Būtu tās rakstījis arī svešiem cilvēkiem, ja vien zinātu viņu adreses. Jo tā mēs visi būtu – tepat blakus.

Aktieru izpildījumā  un dzīvās mūzikas pavadījumā koncertā skanēs Ziemassvētku un citas skaistas latviešu komponistu dziesmas, liekot skici pie skices, pastkarti pie pastkartes, lai beigās saprastu, cik labi ir uz mirkli apstāties un nemeklēt laimi lietās, bet cilvēkos sev blakām.

Koncertam skatuves noformējumu veido Aurika Feldmane un gaismu mākslinieks Dainars Albužis, ar aktieriem strādājusi vokālā pedagoģe Ieva Dreimane.

Koncertā piedalās aktieri – Karīna Tatarinova, Edgars Pujāts, Agnese Jēkabsone, Viktors Ellers, Agnija Dreimane un Kārlis Artejevs.

Kopumā koncerts izskanēs vienpadsmit reizes – laika posmā no 17. līdz 30.decembrim. Informējam, ka ģimenēm ar bērniem paredzēts viens koncerts – 19.decembrī pulksten 13.