Svētdien, 30.aprīlī, pulksten 17 Aizputes sporta centrā "Lejaskurzeme" norisināsies II Senioru tautas deju festivāls "Tebras līkloči 2023", sadejojot kolektīviem no Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Rīgas, informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Senioru tautas deju kolektīvu sadejošana kopīgā pasākumā pirmo reizi norisinājās 2019.gadā, atzīmējot SDK "Misiņš" 10 gadu jubileju. Šogad festivālā piedalīsies 21 senioru tautas deju kolektīvs no Dienvidkurzemes, Saldus, Madonas, Bauskas, Talsu, Jelgavas, Dobeles, Kuldīgas un Ventspils novadiem, kā arī Liepājas un Rīgas kopīgi izdejojot 26 dejas, t.sk.  trīs dejas no vasarā gaidāmo Dziesmu un Deju svētku repertuāra.
"Esam ļoti priecīgi, ka četrus gadus atpakaļ iesāktais pasākums ir audzis un šogad festivālā piedalīsies tik daudz senioru tautas deju kolektīvi no visas Latvijas, izdejojot kolektīviem mīļas un tuvas dejas. Ikviens ir mīļi aicināts uz mazajiem Deju svētkiem Aizputē!" pauž Aizputes kultūras pasākumu organizatore Inta Rudzīte.

Ar pilnu festivāla "Tebras līkloči 2023" tautas deju kolektīvu sarakstu var iepazīties Dienvidkurzemes novada mājas lapā.

Ieeja festivālā bez maksas.