Liepāja un dzejas draugi ir pagodināti  un priecīgi Dzejas dienās redzēt, tikties un uzklausīt dzejnieci Inesi Zanderi. Dzejniece, izdevēja, redaktore, kultūras žurnāliste. Inese Zandere saka: "Mana funkcija – būt nomodā par konkrēto un mazo visās manās izpausmēs." Dzejniece raksta gan pieaugušajiem, gan bērniem.  Viņai ir izcils stāstītājas talants un par to var pārliecināties gan mazi, gan lieli, kuri kaut reizi ir satikuši dzejnieci. Viņas dzejoļi vislabāk izklausās pašas dzejnieces – Ineses Zanderes lasījumā.

Latviešu rakstnieks un žurnālists Pauls Bankovskis raksta: "Zanderes dzeja, īpaši bērnu dzejoļi iekļaujas "jaunās vienkāršības" estētikā – ar pietiekami rafinētiem un apzinātiem līdzekļiem panākta šķietama vienkāršība un ļoti tieša emocionāla iedarbība."

Ar mazajiem lasītājiem dzejniece I.Zandere tiksies pasākumā "Dzejoļi ar putniņiem" bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis" 16. septembrī pulksten 12 un 17. septembrī pulksten 14 bibliotēkā "Varavīksne" pasākumā "Veselīgi dzejoļi".

Savukārt pieaugušo auditorijai Inesi Zanderi būs iespēja uzklausīt 16.septembrī pulksten 14 Liepājas Universitātē (Kūrmājas prospekts 13) un dzejnieces autorvakarā "Mantojumi. Dzeja un stāsti" 16.septembrī pulksten 18 viesnīcas "Promenade Hotel" Hika spīķerī, informē Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.