Piektdien, 10. septembrī pulksten 20 ar muzikāli un mākslinieciski aizraujošu kamerkoncertu Liepājas muzeja dārzā tiks atklātas Dzejas dienas Liepājā,portālu irliepaja.lv informēja Kultūras pārvalde.

"Čaka spēle" – tā kamerkoncertu nosaukuši idejas autori. Šī būs oriģināla, nekur iepriekš vēl neatskaņota programma, kurā apvienojušies aktieri Karīna Tatarinova, Kaspars Kārkliņš, mūziķis Roberts Dinters un video un gaismu mākslinieks Dainars Albužis.

Uzrunājot un aicinot apmeklētājus uz dažādām noskaņām bagātīgo pasākumu, mākslinieki to raksturojuši kā muzikālu saspēli – Čaka stāsti, tēlojumi, gaismas un dzeja, kā arī fragmenti no Liepājas teātra izrādes "Spēlē spēlmani". Pasākumā būs jūtama arī paša Čaka klātbūtne, dzejnieka lomu atveidos Kaspars Kārkliņš.

Pasākuma muzikālo daļu veidos komponista Imanta Kalniņa dziesmas un, kā sola pasākuma rīkotāji, arī mazāk zināmu vai nezināmu autoru dziesmas. Iecerētā vakara noskaņa lakoniski raksturota kā "dzīve, dzeja un sapņi".

Pasākums Liepājas muzeja dārzā apmeklētājiem ir bez maksas. Dodoties uz pasākumu, līdzi jāņem derīgs personu apliecinošs dokuments un "Covid-19" sertifikāts digitālā vai papīra formā. Pie ieejas tiks nodrošināta dokumentu pārbaude.

Dzejas dienu pasākuma programma ir pieejama ŠEIT.