No 24.septembra mākslinieki dosies Latvijas turnejā ar kristīgā teātra izrādi "Daniela noslēpumi", viesojoties Lubānā, Valmierā, Ogrē, Dobelē, Talsos, Liepājā un Rīgā.

Par to aģentūru LETA informēja turnejas reklāmas menedžeris Oskars Šļakota.

Daniela grāmatu uz skatuves uzvedīs 23 kristīgi jaunieši no piecām Latvijas pilsētām. Uz trīs līmeņu skatuves kopā Daniela stāsta varoņi izdzīvos vēsturiskās Babilonijas impērijas, tās varas virsotnes un Medo-Persijas impērijas laiku.

Izrāde stāsta par Danielu un viņa trīs draugiem, kuri nonāk Babilonijas galmā, piedzīvojot ne vienu vien savādu notikumu, kā padomnieki risinot ambiciozu ķēniņu dzīves sarežģījumus.

"Izrādi caurvīs smiekli, lieliska mūzika, kopā 12 dziesmas, horeogrāfija, krāšņa scenogrāfija un spilgts aktieru tēlojums - baudāma māksla divarpus stundu garumā, kur katrs varēs atrast ko acij, ausij, sirdij vai prātam tīkamu," par iestudējumu sacīja Šļakota.

Izrādi veido teātra biedrības "Mūsu ēras sākumā" radošā komanda. Kopš 2010.gada biedrība uzvedusi tādas kristīgās izrādes kā "Kristus karavīri", "Estere" un "Mūsu ēras sākumā" jeb izrāde par Apustuļu darbu grāmatu.

Turneja tiks atklāta 24.septembrī Lubānas pilsētas klubā. Pēc tam iestudējumu varēs redzēt 25.septembrī Valmierā, 26.septembrī Ogrē, 27.septembrī Dobelē, 28.septrmbrī Talsos, 29.septembrī Liepājā, Latviešu biedrības namā, un 8.oktobrī Rīgā.