Lai iepazīstinātu ar Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027 aktualitātēm, atskatītos uz līdz šim paveikto un apspriestu nākotnes plānus, pirmdien, 18. septembrī, pulksten 16 ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar nodibinājuma "Liepāja 2027" komandu kultūras namā "Wiktorija", Graudu ielā 36/38, Liepājā, portālu informēja "Liepāja 2027" Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

"Liepāja 2027" komanda iepazīstinās ar projekta "Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027" darbības stratēģiju, aktuālo statusu, kā arī ieskicēs gatavošanos 2025. gadā gaidāmajai Liepājas 400 gadu jubilejai. Tikšanās laikā tiks prezentēts Liepājas 400 gadu dzimšanas dienas svinību koncepts, tāpat paredzēts iepazīstināt ar plānotajām sabiedrības līdzdalības iespējām, un to, kā ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ar savu devumu varēs padarīt Liepājas 400 gadu svinības par aizraujošu notikumu visa gada garumā.

Sarunas laikā paredzēts arī pārrunāt dažādus Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmas attīstības jautājumus, iepazīstināt ar sabiedrības līdziesaistes iespējām, un komanda pastāstīs par aktuālajiem projektiem, kas tiks uzsākti jau tuvākajā laikā.

Uz sarunu aicināts ikviens interesents.