20. jūlijā pulksten 18 koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" vasaras vakaru muzikālo programmu sērijā "Tikšanās zem abažūriem" satiksim Elzu Rozentāli mūžīgās elegances vakarā "Que Sera, Sera". Lūgums pievērst uzmanību, sakarā ar rallija norisi pilsētā, pasākums notiks stundu agrāk – pulksten 18, informē Liepājas Latviešu biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Dēliņa-Lipska.

Elza Rozentāle, ģitārists Gints Smukais un pavadošā grupa koncertā "Que Sera, Sera (Kas būs, būs)" godinās 20. gadsimta ikonisko skatuves dīvu melodijas. Klausītāji varēs baudīt Sofijas Lorenas, Brižitas Bardo, Dorisas Dejas, Aino Bāliņas un citu mākslinieču dziesmu interpretācijas balsij un ģitārai. Ne velti dziesma "Que Sera, Sera" ir izvēlēta kā muzikālā vakara nosaukums – programmā iekļautas šarmantākās un mīlētākās dziesmas spāņu, franču, itāļu un portugāļu valodās. Dungosim līdzi "Mambo Italiano", "Perhaps, perhaps, perhaps", "Nah Neh Nah", "Bongo Cha Cha Cha", "La Lambada", "Zou Bisou Bisou" un citām iemīļotām dziesmām.

Par programmas tapšanu dziedātāja saka: "Ar ģitāristu Gintu Smuko satikāmies, lai izveidotu programmu, kurā balss un ģitāra rada dejojamu un pacilātu noskaņojumu. Zinot viņa ģitāras spēlēšanas tehniku, kas rada ļoti ritmisku un detaļām pilnu skanējumu, piedāvāju ideju izcelt manu vecvecāku un vecāku jaunības ārzemju elkus. Katras dziesmas melodiskā līnija, kuru klausītāji dzirdēs šajā programmā, mūsos jau ir tik dziļi ierakstījusies, ka reizēm pat nav svarīgs ne tās komponists, ne izpildītājs, ne nosaukums. Melodija uzvar un ir mūžīga!"

Elzas Rozentāles balss un skatuves tēls aicinās klausītājus iegrimt izsmalcinātībā un pārlaicīgā dīvu valdzinājumā. Koncerts veidots kā muzikāls veltījums leģendām un svētki mūsu pašu skaistākajām atmiņām un dzīves mirkļiem, ko izgaršosim, malkojot dzirkstošu kokteili pie galdiņiem Liepājas vasaras vakarā.

Ieeja pasākuma vietā no pulksten 17, koncertdārzā darbosies bārs un kafejnīca.

Biļetes aicinām iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un mājaslapā. Biļešu cena 20–25 eiro.