Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2006.gadā dzimušo Alinu Šefanovsku (attēlā), kura šā gada 11.februārī izgāja no savas dzīvesvietas Liepājā, Šķēdes ielā un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta. Jaunietei ir nosliece uz klaiņošanu.

Jaunietes pazīmes – 167 cm gara, normālas miesas uzbūves, matu garums līdz lāpstiņām, matu krāsa – violeti ar sarkanu.

Jauniete bija ģērbusies īsā, tumšā virsjakā ar rāvējslēdzēju un kapuci, jaka ar krāsainiem sīkiem ziediem. Pelēkas krāsas džinsu bikses ar plēsumiem, džemperis ar kapuci, tumšas krāsas botes, plata pelēkas krāsas šalle ar melniem rakstiem. Līdzi mobilais telefons iPhone rozā krāsā ar lādētāju.

Valsts policija aicina aplūkot jaunietes fotoattēlu un atsaukties ikvienu, kurš viņu ir redzējis vai zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot darba dienās no pulksten 8 – 16.30 pa tālruņa numuru 63404677 vai pa tālruņa numuru 110 jebkurā laikā, informē valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Papildināts. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis pārtrauc meklēt nepilngadīgo Alinu Šefanovsku. Jauniete ir atrasta sveika un vesela.