Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21.jūlija pulksten 6.30 līdz 22.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Vakar pulksten 13.54 tika saņemts izsaukums Liepājā, kur dega malka un atkritumi 20 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no liesmām nosargāja netālu esošo vienstāva ēku. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kas tika nodots NMPD mediķiem. Pulksten 14.59 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt 15.38 saņemts izsaukums uz Grobiņu, kur divstāvu sabiedriskā ēkā bija noplūdusi propāna gāze. No ēkas evakuēti 40 cilvēki, no kuriem divi cilvēki tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Pulksten 16.25 darbi notikuma vietā pabeigti.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 58 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem un vēl septiņi izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.