Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 5.marta pulksten 6.30 līdz 8.marta pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēka dzēšanu un deviņus uz glābšanas darbiem.

Piektdien pulksten 23.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Ventspils ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu pilnā platībā deg vienstāva koka ēkas pirmais stāvs 70 kvadrātmetru platībā un bēniņi 70 kvadrātmetru platībā. Pulksten 2.34 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien pulksten 12.27 saņemts izsaukums uz Mirdzas Ķempes ielu Liepājā, kur konteinerā dega atkritumi 2m2 platībā. Pulksten 12.45 ugunsgrēks likvidēts.

Pulksten 12.44 saņemts izsaukums uz Baltijas ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vienstāva dzīvojamā mājā deg bēniņu pārsegums 8 m2 platībā. Pulksten 14.09 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajās trīs diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 161 izsaukumu –  50 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 91 uz glābšanas darbiem, bet 20 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.