Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21. septembra pulksten 6.30 līdz 22.septembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēka dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Vakar pulksten 06.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Alejas ielu Liepājā, kur divstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka otrā stāva dzīvoklis deg ar atklātu liesmu 30 m2 platībā. Darbs notikuma vietā noslēdzās pulksten 09.19.

Pēcpusdienā Krūmu ielā dega šķūnis 15 m2 platībā, Bet Flotes ielā Liepājā dega angāra tipa ēkas piebūves ārsienas siltinājums 3 m2 platībā.

Ap puspieciem vakarā Bērzu ielā divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā un otrajā stāvā dega sadzīves mantas kopumā 4 m2 platībā.

Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 59 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 32 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.