Vakar Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Grobiņā starp personām ir izcēlies konflikts. Ņemot vērā to, ka viens no konfliktā iesaistītajiem ir jau vairākkārt nonācis policijas redzeslokā un ar nazi uzbrucis policijas darbiniekiem, uz notikuma vietu devās arī Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona amatpersonas, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vakar ap pulksten 19.20 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Grobiņā, kādā daudzdzīvokļu mājā ir izcelies konflikts starp kaimiņiem. Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona amatpersonas ieradās notikuma vietā un sastapa vīrieti, kurš paskaidroja, ka viņam bija izcēlies konflikts ar kaimiņu, kurš viņu aplēja ar krāsu. Likumsargi devās uz iespējamās vainīgās personas dzīvokli, kurš, atverot durvis, bija agresīvi noskaņots pret policijas darbiniekiem un lamājās necenzētiem vārdiem.

Vīrietis jau vairākkārt ir nonācis policijas redzeslokā, un iepriekš ar nazi uzbrucis policijas darbiniekiem. Ņemot vērā to, ka persona ir agresīva un iepriekš ir uzbrukusi, likumsargi viņam deva rīkojumu palikt uz vietas, netuvoties un rokas turēt tā, lai tās redz, kā arī pārtraukt lamāties un uzvesties agresīvi.

Vīrietis nepildīja policistu likumīgās prasības un uzvedās agresīvi, tāpēc tika aizturēts un ievietots dienesta transportlīdzeklī, kur viņš nerimās un draudēja policistiem nodarīt miesas bojājumus.

Vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī un pret viņu tika uzsākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi – par to, ka viņš meta ārā no balkona burkas, krāsas bundžas, kuras uzkrita virsū kaimiņam, par lamāšanos, agresīvu uzvedību un draudu izteikšanu policijas darbiniekiem un par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu.

Šādos gadījumos, kad ir nepieciešama tūlītēja policijas palīdzība, aicinājums nekavējoties zvanīt Valsts policijai pa tālruņa numuru 110.