Šodien ap pulksten 9.30 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Brīvības ielā, ir notikusi sešu automašīnu sadursme, portālu irliepaja.lv informēja Madara Šeršņova, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos.


Sākotnējā informācija liecina, ka kravas transportlīdzeklis “Volvo” pārvietojies pa Brīvības ielu Liepājā un, pamanot savā ceļā šķērsli – savainotu putnu, izvērtēja situāciju un apstājās, lai palaistu to pāri ielai. Otrās automašīnas “Renault” vadītājs arī izvērtēja situāciju un apstājās, taču trešās automašīnas “Mercedes-Benz” vadītāja, neievērojot drošu braukšanas distanci, iebrauca automašīnā “Renault”, kā rezultātā tā tika uzstumta sev priekšā esošā kravas transportlīdzeklī “Volvo”. Tālāk jau negadījumā tika iesaistītas vēl trīs automašīnas.

Sešu automašīnu sadursmes rezultātā cietušu cilvēku nav. Pēdējo divu transportlīdzekļu vadītāji savstarpēji vienojās par saskaņotā paziņojuma aizpildīšanu, vidējam transportlīdzeklim nekādi bojājumi netika konstatēti,un pretenzijas nebija. Valsts policijā ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process pret automašīnas “Mercedes-Benz” vadītāju par drošas distances neievērošanu.

Likumsargi sazvanīja dzīvnieku patversmi, kuri atbrauca uz notikuma vietu un savainoto putniņu paņēma pie sevis.