Trešdien, 14.decembrī, Grobiņas pagasta Cimdeniekos ar pneimatisko ieroci kājā sašauts 1961.gadā dzimis vīrietis, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Liepājas policijas iecirknī trešdienas vakarā tika saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis Grobiņas pagasta Cimdeniekos šaudoties ar pneimatisko ieroci. Neilgi pēc tam policijai ziņots par cietušu personu – kādam 1961.gadā dzimušam vīrietim, kurš atradies uz balkona, ar pneimatisko ieroci bija iešauts kājā, un viņš ar ievainojumu nogādāts medicīnas iestādē.

Pēc dažām stundām policijas iecirknī tika saņemts trešais zvans – šoreiz par mantas bojāšanu. Cimdeniekos, Sporta ielā, novietotajai automašīnai "Audi 80" ar pneimatisko ieroci bija sašauta riepa un virsbūve.

Par notikušo policijā ir ierosināts kriminālprocess un aizturēta viena persona – 1987.gadā dzimis vīrietis. Notiek izmeklēšana.

Policija pagaidām nekomentē sīkākas notikušā detaļas un to, vai kājā sašautais vīrietis ar aizturēto personu bijis personīgi pazīstams un vai viņu starpā ir bijis kāds konflikts. Kā norādīja policijas pārstāve, notikušā detaļas tiks noskaidrotas izmeklēšanā.