Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1998.gadā dzimušo Martu Sudmali un viņas nepilngadīgo, 2018.gadā dzimušo meitu Gabrielu Sudmali, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Sieviete ar meitu vakar, 16.novembrī, neilgi pēc plkst.13 izgāja no savas dzīves vietas Liepājā, Pīlādžu ielā un nav atgriezušās, kā arī nav zināma viņu atrašanās vieta.

Sievietes augums ir 154 cm, smalkas miesas būves, gari, gaiši mati. Bija ģērbusies tumši zilā virsjakā, kas ir līdz ceļgaliem un kājās melni zābaki, līdzi bija zila mugursoma. Izgāja no mājas ar bērnu ratiņiem pelēkā krāsā.

Gabrielas augums ir aptuveni 80 cm, gaiši brūni mati līdz pleciem, zilas acis. Bija apģērbta rozā krāsas virsjakā, kājās melni zābaki, galvā gaiši rozā cepure.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kurš zina viņu iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 110.


Papildināts.
Iepriekš meklēšanā izsludinātā 1998.gadā dzimusī Marta Sudmale kopā ar mazgadīgo meitu ir atradušās, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Sieviete kopā ar 2018.gadā dzimušo bērnu bija pazudusi kopš 16.novembra pusdienlaika. Abas pēdējo reizi bija redzētas Liepājā izejam no savas dzīvesvietas.

Policija norāda, ka abas pazudušās tagad ir atradušās sveikas un veselas.