Sestdien uz Liepājas šosejas pēc sadursmes ar divām kravas automašīnām gājis bojā motociklists, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.


Negadījums noticis ap pulksten 11.13 Dienvidkurzemes novada Kalvenes pagastā, autoceļa Rīga-Liepāja (A9) 157.kilometrā. Pēc sākotnējās informācijas, vispirms motocikls "Kawasaki" sadūries ar kravas automašīnu "Volvo FH" savienojumā ar cisternu. Šīs sadursmes rezultātā motocikls zaudējis vadāmību un sadūries ar otru kravas automašīnu "Volvo FH" savienojumā ar puspiekabi.


Papildināts. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un skaidroti precīzi negadījuma iemesli, taču sākotnējā informācija liecina, ka automašīna “Volvo” savienojumā ar cisternu, veicot apdzīšanas manevru ceļa līkumā pie nepārtrauktās līnijas, atgriezās savā joslā, taču no pretējās joslas esošajai motociklistu kolonnai pie uz ceļa izveidojošās situācijas nācās bremzēt, kā rezultātā viens no motociklistiem zaudēja vadāmību pār transportlīdzekli, nokrita no motocikla un pakļuva zem smagās automašīnas "Volvo" un aiz tās esošās smagās automašīnas "Volvo".

Negadījuma vietā dzīvību zaudēja motocikla vadītājs. Valsts policija skaidro precīzus notikušā iemeslus uzsāktā kriminālprocesa ietvaros.