30.septembrī ap pulksten 21.55 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Kungu ielā kāda persona esot apķēpājusi ēkas durvis. Ierodoties notikuma vietā, aculiecinieks pašvaldības policijas darbiniekiem parādīja videomateriālu, kurā redzams, ka kāda persona apķēpā ēkas durvis.

Nekavējoties apsekojot tuvāko apkārtni, Ganību ielā tika pamanīta persona, kura vizuāli atbilda iespējamai vainīgai personai. Veicot pārrunas ar 1999.gadā dzimušais vīrieti, viņš atzina, ka esot apķēpājis ēkas durvis. Vīrietis tika aizturēts un nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Pēc nepilnas pusstundas, ap pulksten 22.20 pie Jaunā ostmalā patrulējošiem pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās kāds jaunietis, kurš apgalvoja, ka pirms brīža viņam esot uzbrukušas vairākas personas. Kopā ar cietušo apsekojot tuvāko apkārtni, uz Tramvaja tilta tika pamanītas trīs aprakstam atbilstoši vīrieši, uz kurām norādīja arī cietušais. 1985., 1991.un 1992.gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti. Iespējamie uzbrucēji un cietušais nodoti Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.