Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 5.novembra pulksten 6.30 līdz 8.novembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus, no kuriem vairāk bija Liepājā.

Sestdien pulksten 15.36 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu Strautu ielā Liepājā, kur dega atkritumi 2 m2 platībā. Pulksten 15.53 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien pulksten 13.49 saņemts izsaukums uz Strazdu ielu Liepājā, kur dega koks 2 m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 14.24.

Aizvadītajās trīs diennaktīs saņemti arī izsaukumi, kas saistīti ar apkures ierīču nepareizu lietošanu. Tā, piemēram, piektdien Pulkveža Brieža ielā divstāvu dzīvojamā mājā bija radies sadūmojums no nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas.

Visā Latvijā aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD saņēma 115 izsaukumus – 37 uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem viens meža ugunsgrēku dzēšanu, 64 uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Ilze Dāme-Birziņa.