Sestdien, 5.novembrī, ap pulksten 9.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Medzes pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, būdams 2,22 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām vadīja automašīnu "Honda", netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē, portālu informēja Madara Šeršņova, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos.


 Savukārt tajā pašā dienā pulksten 21.40 Liepājā, Raiņa ielā, automašīnas "Toyota" vadītāja neņēma vērā ceļa zīmes "braukšanas virzieni joslās" prasību, veica priekšā apturēto trīs transportlīdzekļu apbraukšanu, šķērsoja ceļa horizontālo apzīmējumu "balta nepārtraukta līnija" no nepārtrauktās līnijas puses, šķērsoja ceļa horizontālo apzīmējumu "sadalošā sala", tādējādi pārkāpjot vienu aiz otra ceļu satiksmes noteikumus, kas izpaudās kā agresīvs braukšanas veids. Pret sievieti ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par agresīvu braukšanu.


Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā: vairāku tādu citu citam sekojošu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izdarīšana, kuri saistīti ar ceļu satiksmei bīstamu vai traucējošu situāciju radīšanu, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 – 280 eiro.