Ceturtdien, 8.februārī, ap pulksten 17.50 Valsts policijā saņemta informācija, ka Lielajā ielā noticis ceļu satiksmes negadījums, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu "Subaru" pa Lielo ielu virzienā no Teātra ielas uz Tramvaja tilta pusi, neizvēlējās drošu braukšanas distanci atbilstoši meteoroloģiskajiem apstākļiem, kā rezultātā uzbrauca priekšā esošam transportlīdzeklim "Volkswagen Passat", kurš savukārt inerces vadīts tika uzstumts priekšā esošam transportlīdzeklim "Volkswagen T-Cross". Negadījumā fiziski cietušu cilvēku nav, un Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Savukārt ap pulksten 21.50 Pulvera ielā fiksēts transportlīdzeklis "Volkswagen", kura vadītājs, veicot nogriešanās manevru pa labi, radīja apzinātu sānslīdi, kas uzskatāma par agresīvu braukšanu. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.