Vakar ap pulksten 8 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete, vadot automašīnu "BMW" Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā uzbrauca zēnam, kurš, nepārliecinoties par ceļu satiksmes drošību, pēkšņi izskrēja uz ceļa – gājēju pārejas. Negadījumā cieta zēns, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli.

Vakar 7.martā valsts policija visā Latvijā fiksējusi astoņus agresīvos braucējus – "driftētājus", piecus no tiem – mūsu pusē, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vakar ap pulksten 17.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa amatpersonas Grobiņā, Alejas ielā fiksēja automašīnu "Volkswagen", kuras vadītājs radīja apzinātu sānslīdi. Tajā pašā laikā Liepājā, Roņu ielā tika pamanīts transportlīdzeklis "Ford", kurš veica tādu pašu pārkāpumu. Ap pulksten 22.20 Liepājā, Rudbāržu ielā tika pamanīts transportlīdzeklis "Mercedes Benz" kura vadītājs veica apzinātu sānslīdi. Pēc 20 minūtēm Liepājā, Jūras ielā par tādu pašu pārkāpumu tika apturēts transportlīdzeklis "Audi" un Liepājā, Katedrāles ielā - transportlīdzeklis "BMW". Pārbaudes laikā konstatēts, ka automašīnas "BMW" vadītājam ir spēkā transportlīdzekļu tiesības izmantošanas aizliegums.

Valsts policijā pret visiem transportlīdzekļu vadītājiem ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par agresīvu braukšanu. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme (stāvlaukumi, laukumi, pagalmi), piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.

Valsts policija atgādina, ka nepamatots risks, autovadītāju prasmju pārvērtēšana, nepārdomāti un pārgalvīgi manevri un ātrums – tie ir iemesli, kas var novest pie smagām vai pat letālām sekām. Valsts policija aicina nebūt pārgalvīgiem, ievērot savstarpējo cieņu un sapratni uz ceļa, un neapdraudēt kā sevi, tā arī apkārtējos.