Aizvadītajā diennaktī, no 14. novembra 6.30 līdz 15. novembra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus uz glābšanas darbiem.


Viens no tiem arī Liepājā – septiņos vakarā pēc ceļu satiksmes negadījuma Ezermalas ielā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja vieglo automašīnu no ceļa margām un sakārtoja brauktuvi, portālu informēja Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.


Kā VUGD sniegto informāciju papildināja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova, tad vakar pulksten 16.30 policijā saņemta informācija, ka Ezermalas un Parka ielas krustojumā noticis satiksmes negadījums. Vīrietis, pa Ezermalas ielu vadot transportlīdzekli opel meriva, neņēma vērā ceļazīmes "Dodiet ceļu" prasības un veica nogriešanās manevru pa labi, rezultātā notika sadursme ar opel mokka, kuru sieviete vadīja pa Parka ielu un kurai bija braukšanas priekšroka. Opel mokka pēc sadursmes nobrauca no ceļa braucamās daļas, bojājot aizsargbarjeru.


Negadījumā cieta opel mokka vadītāja, kura ar gūtajām traumām nogādāta slimnīcā. Uzsākti divi administratīvo pārkāpumu procesi pret opel meriva vadītāju – par ceļazīmes prasību ignorēšanu un par nederīgu vadītāja apliecību, jo bija beidzies tās derīguma termiņš.


Pavisam pirmdien, 14.novembrī, Liepājā reģistrēti divi satiksmes negadījumi. Ap pulksten 8.30 Kalpaka ielā sieviete uzbrauca priekšā esošam transporta līdzeklim volkswagen, cietušo nav, uzsākts administratīvā pārkāpuma process.