Vakar, 22.februārī, ap pulksten 20 Valsts policijā saņemts izsaukums uz kādu ēdināšanas iestādi Liepājas centrā, kur notiekot fizisks konflikts starp četrām personām. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas.

Noskaidrots, ka ēdināšanas vietā ieradās divi vīrieši, kuri sāka agresīvi izturēties pret ēdināšanas iestādes personālu – sāka apvainot nepiedienīgām frāzēm, kā arī deva dažādus rīkojumus skaļi bļaujot, tādā veidā traucējot iestādes darbu, sabiedrisko mieru un pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas. Pēc mutiska konflikta un darbinieces apvainošanas, viņa sazvanījusi savu vīru un dēlu, kuri ieradušies notikuma vietā, cenšoties risināt situāciju, taču tas pāraudzis fiziskā konfliktā.

Valsts policijas amatpersonas aizturēja agresīvos vīriešus un nogādāja viņus policijas iecirknī, kur tika veikta alkohola pārbaude un konstatēts, ka viens no vīriešiem atradies 1,95 promiļu reibumā, bet otrs – 2,20 promiļu reibumā. Pret vīriešiem uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par sīko huligānismu. Par šādu pārkāpumu tiek piemērots naudas sods no 70 līdz 500 eiro, informē policijas pārstāve Madara Šeršņova.